skip to Main Content
+90 264 229 08 08 info@koen.com.tr

Mükemmel Mühendislik, Tam Memnuniyet

Kuruluşundan bu yana, en üst düzeyde teknoloji ve nitelikli insan gücünü geliştiren iş güvenliği ve işçi sağlığı konularında son derece hassas olan şirket yapısı ile sektöründe kurulduğu tarihten itibaren iş kazası yaşamayan firmamız kendine ilke edindiği Mükemmel Mühendislik, Tam Memnuniyet yapısı ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşteri beklentilerinin üstünde ve ötesinde tam bir memnuniyet sağlamak için güvenilir ve ekonomik çözümler sağlamayı amaçlayan Koen Mühendislik Mükemmel mühendislik ile ülke ekonomisini korumak ve güçlendirmek, Çalışmalarında kişilik ve profesyonellik açısından geliştirmek, Her geçen gün yenilenen teknolojiye ayak uydurarak kendini sektörde en iyiler arasında bulmayı hedeflerinin başında tutar.

KOEN MÜHENDİSLİK İstanbul merkeze 130 km uzaklıkta Türkiye’nin sanayi kalbi Gebze Org.San. bölgesine 80 km uzaklıkta SAKARYA ilinde kurulmuş sektöründe hızla büyüyen mühendislik firmasıdır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarini en iyi şekilde karşılayacak çalışmalara ve projelere imza atarak sektördeki firmalarin güvenini kazanmak ve müşteri portföyümüzü genişletmektir.

Vizyonumuz

Konusunda tecrübeli, araştırmacı, yeniliklere açık ve üretken elemanlardan oluşan kadromuzla müşterilerimize en kaliteli çözümleri en makul koşullarda vermektir.

Back To Top